Пластични Condiment Стискаш Шишиња (Жолта, 32 оз, 6 Pack)
Свеж

Пластични Condiment Стискаш Шишиња (Жолта, 32 оз, 6 Pack)

DEN 215.76

Достапно е за нарачката

Пластични Стискаш Шишиња : Секој празни пластични стискаш шише има тесна печат за да се обезбеди содржината во внатрешноста нема да излегуваат во јавноста, овозможувајќи им да се користи повеќе пати.Мулти-Цел : Користете шишиња во кујната за масло, оцет, прелив за салата, потопување сосови, шлаг, или ketchup.Димензии : Секој пластични стискаш шише држи до 32 унци и мерки приближно 2.9 x 2.9 x 10.75 инчи.Висок Квалитет : шишиња се направени од квалитетни пластични материјали; лесно да се мијат и се суши на повторна употреба.Она што се Вклучени : Вклучува 6 жолти пластични стискаш шишиња со капаци.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.