Црвено Светло Терапија Уреди во Близина Инфраред LED 880 NM Рака Болка Двојно Страна подлога за Зглобовите на Прстите
Свеж

Црвено Светло Терапија Уреди во Близина Инфраред LED 880 NM Рака Болка Двојно Страна подлога за Зглобовите на

DEN 456.00

Достапно е за нарачката

[10.6 инчен x 7.4 инчен x 2.3 инчен] двострано Подлога дизајн, 88pcs 660nm црвени светла и 88pcs 880nm infrared светла рамномерно распоредени околу рака.Голем внатрешен простор е погоден за повеќето луѓе е големини.Авто shut-off timer(20 минути), не надминува 40 минути на употреба во еден терапија, кул вашето тело и да имаат некоја вода пред следното барање.Широк напон AC 100 - 240 V, DC 12 V. Применуваат болка кога сте на бизнис патување. 15 Ft кабелот за напојување е доволно долго во опсегот на вашата активност. 3-7 дена испорака & 1 Година целосна гаранција на целиот производ.ДОЖИВОТНА БЕСПЛАТНА ЗАМЕНА на полначот, контролер и конектори!купи со оваа опрема и искуство безболна, безбедна и природни физичка болка решение.Црвено Светло Уред Дизајниран за болка, повреди обнова и мускулна релаксација, работа со авто shut-off за 20minutes, време контролер исто така е подготвен за cusomizing употреба.Овој уред може да се користи повеќе пати на ден, и тоа е безбедно за сите типови на кожа.Доктор-се Препорачува & користи од страна на Здравствените Професионалци – Ова ДОВЕДЕ терапија користи најсовремената технологија која се користи на Про Спортисти од денес е водечки Доктори, Физички Терапевти и Тренери.Тоа е тестиран во реалниот живот со неколку спортисти и возраст.Сега ќе може успешно да се применуваат за да се олесни болни зглобови и мускули дома за дел од цената.Тестирани во реалниот живот со неколку спортисти и возраст.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.