Косата Clippers за Мажите, Професионални Cordless Брада Тример,Раскошен Clippers за Коса за Сечење Чешлање Брада Комплет за Коса Тример за Мажите, Брада Полнење Батерија (Боја ?
Свеж

Косата Clippers за Мажите, Професионални Cordless Брада Тример,Раскошен Clippers за Коса за Сечење Чешлање Брада

DEN 478.80

Достапно е за нарачката

【Надградба метал ножеви】раскошен коса clippers за мажите го користат нерѓосувачки челик прецизност ножеви, работи непречено и брзо,автоматски се острат,без губење на лепење, бавно топлина, отпорност на абење, без иритација и за Мажите, Децата и Бебињата.Тесниот дизајн на челик прецизност тример го прави лесно да се намали коса, брада. 【USB Брзо Полнење】косата clippers за мажите има 1400m Ah Голем капацитет Литиум-јонска батерија и обезбедува до 2,5 часа на cordless работа по целосно полнење.Преку Видот-C полнење пристаниште, тоа трае само 2 часа за целосно да ја дополните на mens коса clippers.Можете да поврзете USB адаптер, лаптоп, автомобил полнач, моќ банка и други напојува преку USB уреди.T нож тример совршен за дома, туристички и бизнис патувања.Забелешка : ве Молиме целосно да ја наполните пред првата употреба. 【Надгради Професионални Тример】т облоги тример е опремен со 3 прилог чешли 1mm/ 2mm/3мм,можете да го промените различни чешли според личните потреби,Можете исто така да го користите чешлање комплет без чешел за затворање на вратите.без користење на повеќе посебни прилози.Нашето адвокатско коса clippers професионални комплет, исто така, вклучувајќи адаптер и чистење со четка.Имајте на ум : нема нафта шише лубрикант. 【Роден за личност】Оваа cordless clippers е тежи помалку од 0,3 фунтата може да се пофали еден ергономски дизајн за лесна за маневрирање и оптимална контрола.Кога ќе сакате да го отворите професионални коса тример, само допир на копче еднаш.Модерен персоналните гравирање метално тело, мала големина која може да се носи околу, да се обезбеди удобен зафат.И прифатливи работи, звукот нема да се плашиш вашите деца.Електричен коса clippers е исто така најдобар подарок за вашиот сопруг, момче и татко. 【Целото Тело Перат】 На IPX4 водоотпорен тример' ножеви и рачка на cordless нула gapped тример коса clipper се перат.Можете да ја извршите допрете за да ја исплакнете далеку било исечоците по секоја употреба.Ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате ако наидат на проблеми со BANY електрични ножици.Ние ќе ви обезбедиме задоволство решение.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.