6 Парчиња Климатизација Копчето AC Контрола Knob Климатизација Knob клима уред Копчиња за Контрола на Копчиња Климатизација Контрола Switch Knob Копчето Компатибилен со Тој
Свеж

6 Парчиња Климатизација Копчето AC Контрола Knob Климатизација Knob клима уред Копчиња за Контрола на Копчиња

DEN 405.60

Достапно е за нарачката

Обилна количина : ќе добиете 6 дела од климатизација контрола switch knob копчиња, 3 парчиња за поставена, 2 пара во вкупно, кои се доволни за да ги задоволат вашите секојдневна употреба или замена потреби; Во исто време, можете да ги споделите со членовите на вашето семејство или добри пријатели.Сигурен материјал : надворешниот прстен на AC контрола switch knob е изработен од квалитетни алуминиумски легури и внатрешниот прстен е изработен од ABS пластика, која е стилски изглед и исклучителни во изработка, не е лесно да се деформира или не, сигурни и практични за употреба, обезбедување на вас со долгорочна услуга.Не се лизга дизајн : оваа контрола се префрлите копче knob е опремен со не се лизга честички дизајн, кој прави да се чувствувате удобно во допир; Она што е повеќе, внатрешниот прстен дозволува светлината да блесне од табла, што го прави поубаво во темнината, додавајќи личен стил и шарм на вашиот автомобил.Лесен за користење : црна контрола knob е лесно за вас да се користи и да ја инсталирате, можете да го замените со себе си, а потоа се земе од оригиналниот knob и вметнете друга еден, што е соодветно на големината и светлината во тежина, погодно за вас да носат или да мерите, со што пријатно го користите искуство.Широк спектар на апликации : на климатизација контрола switch knob е компатибилен со Тојота Такома 2005-2015, која може да се вклопи добро со автомобил и да ви даде добар возачко искуство; покрај тоа, ве молиме проверете модел на вашиот автомобил пред купување за да се избегнат непотребни отпад.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.