Конектор, 316, СКОПЈЕ, CompxM, 3/8Inx1/2In
Свеж

Конектор, 316, СКОПЈЕ, CompxM, 3/8Inx1/2In

DEN 769.44

Достапно е за нарачката

Цена За : Секоја Стандарди : SAE J514 Цевки Вклучите Материјал : 316 од не 'Рѓосувачки Челик Основните Фитинг Материјал : Метал Предмет : Машки Конектор Цевка Големина : 3/8" Temp.Опсег : -425 Степени 1200 Степени F Фитинг Тип на Врска : Компресија x MNPT Цевка Големина (Фитинзи) : 1/2" Основни Фитинг Облик : Адаптер Специфични Фитинг Облик : Конектор Компресија Тема Големина : 1/2-14 Max.Притисок : 5000 psi.Земја на Потекло (предмет на промена) : сад.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.