КООРДИНАТОР 4 Колона Метал Mesh Датотека Носителот Документ Рек Писмо Списание Весник Послужавник за Вертикална Десктоп Организатор Дом Канцеларија
Свеж

КООРДИНАТОР 4 Колона Метал Mesh Датотека Носителот Документ Рек Писмо Списание Весник Послужавник за Вертикална

DEN 551.76

Достапно е за нарачката

4 колона мрежа "повлече фах" desktop организаторот.Идеален за чување на документи, писма, хартија, итн.Половина дизајн спасува канцелариски простор, овозможува пристап до материјали за читање, и целосно го подобрува канцеларија на продуктивноста.Фината мрежа метал ви нуди повисока стапка капацитет од конвенционалните оние.Ние се користи високо квалитетен челик лист, не е лесно да се деформирани.Нема повеќе трудови кружи околу.Држи вашата Канцеларија, десктоп уредни и организирани.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.