OXO на Обучувачи машина за миење Садови Кошница, Сива
Свеж

OXO на Обучувачи машина за миење Садови Кошница, Сива

DEN 210.96

Достапно е за нарачката

Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врати во нови и некористени состојба.Одете на Вашите Нарачки да започне да се вратат.Печати на враќање превозот етикета.Бродот!.Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врати во нови и некористени состојба.Одете на Вашите Нарачки да започне да се вратат.Печати на враќање превозот етикета.Бродот!.Има мали делови за бебешките шишиња, sippy чаши, слама чаши и повеќе за безбедно и темелно пример, перење на садови.Симетрични вратата отворање помага Кошница седат безбедно на countertop кога утовар и истовар.Врати се сместат до 8 бебе шише брадавиците.Флип надолу слама носители се одржи sippy првенство цевчиња во исправена позиција за да им помогне со чистење.BPA-free.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.