1/2 N415875 замена Вклопува 18V 20V MAX XR Dewalt Црно-Декер влијание клуч наковалната собранието DCF899HB DCF899HP
Свеж

1/2 N415875 замена Вклопува 18V 20V MAX XR Dewalt Црно-Декер влијание клуч наковалната собранието DCF899HB DCF899HP

DEN 917.28

Достапно е за нарачката

*N415875 замена влијание клуч наковалната собранието За Dewalt DCF899 HB DCF899 HP. *Компатибилен со : DCF899 HB Тип 1, DCF899 HB Тип 3, DCF899 HP2 Тип 1, DCF899 HP2 Тип 3. *Ова не е погоден за dcf899 type4. *Материјал : јаглероден челик.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.