AGX Браво Играчка Кутија Градите Организатор, Деца Расклопна простор за Расадник, Екстра Големи Играчки Бин со Флип-горниот капак - Детска Соба & Дневна Соба за Склад?
Свеж

AGX Браво Играчка Кутија Градите Организатор, Деца Расклопна простор за Расадник, Екстра Големи Играчки Бин

DEN 573.36

Достапно е за нарачката

ЕКСТРА ГОЛЕМА ДЕТСКА ИГРАЧКА во ГРАДИТЕ : Свитлива играчка кутија градите со Флип-Горниот Капак затворање обезбедува решенија за многу складирање потреби, додека одржување на играчки и предмети за домаќинството организирани.Играчка кутија Мерки 24.5 x 16 x 16 инчи.МЕМОРИЈА и ОРГАНИЗАТОР : Идеален за играчка складирање, украси, перници, ќебиња, облека, чевли, идеален за дневна соба, спална соба, комунални соба, детска соба, бебе соба соба, ученичките домови, одржување на вашиот дом убаво и уредно.ИЗДРЖЛИВИ & ЗДРАВ ДИЗАЈН : Нашата играчка складирање градите се направени со користење на 600 D полиестер тоа е и помек и посилна со здрав справи и на предната и задната страна, што е доволно за да се справи со секојдневна употреба.Ние ги користиме екстра дебели 3мм одбор да бидете сигурни дека тоа е цврсти доволно да се држат во исправена позиција и ја задржи својата форма.ЛЕСНО ДА се НОСАТ & МОНТАЖНИ : Кога не е во употреба, тоа огради надолу станот во компактен 17.52 x 13.15 x 1.89 инчи плоштад, за практично складирање и преносливост.Отстранлив флип врвот капак чува содржината од очите кога се затворени и detaches со Допир на сврзувачки елементи за да се користи како отворен врвот storaget кутија. 100% ПАРИ ГАРАНЦИЈА за враќање на : Ние сме посветени на обезбедување на чување решенија за нашите клиенти.Ако поради некоја причина сте незадоволни, ние нудиме доживотна гаранција за парите назад.Ние секогаш се стави на клиентите искуство во прв план.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.