GalDal Злато Бања Прибор Поставите Керамика,4 Парчиња Бања Додаток Заврши Поставува Countertop, Вклучува Лосион Сапун Фармацевт Сапун, Гимнастик, Сапун Јадење,Четка За Заб?
Свеж

GalDal Злато Бања Прибор Поставите Керамика,4 Парчиња Бања Додаток Заврши Поставува Countertop, Вклучува Лосион

DEN 647.76

Достапно е за нарачката

Керамички. 1.Домот Бања Додаток Поставите 4 Парчиња Изработени од керамика, ова комбо сет вклучува 1 x сапун фармацевт со нерѓосувачки челик пумпа,2x гимнастик,1 x сапун јадење. 2.Користејќи високо квалитетни ande деликатна почвата,Нежен Втиснување и злато Позлата дизајн. 3.Издржливи,елегантен и одличен дизајн - Керамика да го издржат секојдневните употребата истите се лесни за чистење и ги красат вашата бања countertop. 4.Двојно пакување од styrofoam и картон, не ќе биде оштетен. 5.По Продажбата на Поддршка - ве Молиме не двоумете се да ги споделите со нас, ако имате било какви прашања во врска со нашата бања додатоци во собата.Ние ќе ви обезбедиме со најдобар квалитет по-продажбата на услугата.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.