4 Парчиња Деца Пластичен Нож во Собата, Децата Безбедно Готвење Ножеви, Совршен Најлон Деца Кујнски Нож со Чупка Машина, Serrated Рабовите Деца Ножеви за Вистински Готв?
Свеж

4 Парчиња Деца Пластичен Нож во Собата, Децата Безбедно Готвење Ножеви, Совршен Најлон Деца Кујнски Нож со Чупка

DEN 167.76

Достапно е за нарачката

【Неверојатни и ги Забавуваат Децата Готвач Нож】 : деца нож сет вклучува 1 мала, 1 среден, 1 голема најлон дете нож и 1 чупка машина, се обиде на овој брановидна машина да се направи брановидна јаболко, банана или француски помфрит.Дозволете вашите деца ги покажат своите креативни талент во кујната.И уживате во гледањето на нив да станат квалификувани додека воспоставување подобра нож навики. 【Безбедно и Долго-траен Материјал】 : Овие дете пријателски ножеви се направени на премиум најлон материјал, with serrated рабови за прецизно сечење.Гумени рачки обезбеди цврст стисок и да се спречи лизгање.Не е лесно да се скрши или да се деформира, може да ви даде добар користење на искуство.Деца на возраст од 4+ можат да ги користат под возрасни надзор. 【Разноврсна Деца Нож】 : Овие пластични ножеви за деца можете безбедно да се намали многу видови на овошје, леб, торта и повеќе.Совршен салата нож или зелена салата нож за вашиот малку се готви.Рачно ги овие дете безбедно ножеви и да се подготви посебен во семејството готви оброк заедно. 【Одличен Подарок За Деца】 : Ако сте во потрага за ефикасна детска нож за вистински готвење, имаме ви се покриени!Им овозможи на децата да се приклучат на вашата кујна и да стане независна готвачи!Наоѓање на заеднички интерес, со вашето дете и да се направи спомени заедно.Тоа е совршен подарок идеја за вашите деца за нивните родендени или за време на празници. 【Задоволство Гарантира】 : Вашето задоволство е наш приоритет.Ако има било какви проблеми со вашиот најлон нож во собата, ве молиме контактирајте со нас и ние ќе го направи тоа право.Добри услуги на клиентите, сите ваши прашања ќе се одговори во рок од 12hrs.Додадете деца сечење нож и чупка машина за количка и да се изгради вашите деца доверба сега!.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.