DEDC Прилагодливи на Филтерот за Масло Клуч за 80mm-105mm Масло Филтер Клуч Капа 1/2 Домување Алатка за Смена на Комплет
Свеж

DEDC Прилагодливи на Филтерот за Масло Клуч за 80mm-105mm Масло Филтер Клуч Капа 1/2 Домување Алатка за Смена

DEN 912.00

Достапно е за нарачката

[Прилагодлива Големина] Средни Масло Филтер Клуч; Клуч може да биде прилагодена од 80mm да 105mm, можете да изберете како што е потребно.Одговара за 1/2 конектор 12.5*12.5 mm.Ве молиме потврдете го соодветна големина за вашата масло филтер !. [Поголема Контрола] Нашата клуч држи до половина на филтерот за поголем зафат кој може да го намали ризикот од лизгање ако филтерот е тврдоглав или оштетување на филтерот. [Погодно Две-ноктот Прилагодливи на Филтерот Клуч High-end Трајни Масло Филтер Клуч.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.