Батерија A4 Led Светло Кутија Трагач,Безжични 5-Ниво на Осветленост Dimmable A4 LED Светло Подлога Трагач за Cricut Винил, Катира Алатки за Цртање Изработката Кутија за Следење,
Свеж

Батерија A4 Led Светло Кутија Трагач,Безжични 5-Ниво на Осветленост Dimmable A4 LED Светло Подлога Трагач за

DEN 815.76

Достапно е за нарачката

☼【Батерија Светлина Одбор за Следење на】-A4 LED следење на светлина кутија е пренослив и се напојува батерија.Со вградена литиум батерија на 2500m Ah.Може да се напојува од ѕидниот полнач, моќ банка, компјутер, автомобил полнач и така натаму.Тоа може да се последната работа за 6h на максимална осветленост.Целосно наполнете треба околу 2 часа. ☼【5 нивоа на Осветленост Dimmable Копија Одбор】-Wmool LED Светло Подлога за скицирање е на 5 нивоа " се прилагодува осветленоста,можете да прилагодувате различна осветленост на вашите барања,осветлување е совршено просечна и тоа е треперење бесплатно.Напредни видот заштитени со технологија го прави тоа повеќе не болки во очите, по долго време-час работа. ☼【Преносни Копија Board Comes со тип-C USB кабел (1.5 м), и моќта порта на подлога е засилен, осигурете се за долго време се користи.Со вграден во обем во СМ : 30*21cm. ☼【Хуманизирано Падина Дизајн Копија Одбор】-Нормално следење на одборот е кабелот потребни за да се приклучиш во предизвика таму не е вграден во батеријата.Нашите батерија напојува светлина кутија има вградена батерија, така што нашите следење па е дебел на врвот и тенок на дното, што го прави полесно да се работи со него и нема да се чувствувате уморни после долго време цртање. ☼【Широк Апликација Батерија Светлина Одбор】-Ова уметнички занает следење на светлина подлога е идеален за скицирање цртање, шиење проекти, скенирање филмски негативи, катира винил cricut,stenciling,2d анимација, calligraphy, втиснување, старо bookin, тетоважа пренесување, обоено стакло ,x-ray гледање итн.Исто така, тоа е совршен подарок за цртање почетник.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.