enForten 500pcs Мешани Големини Сребро& Злато Панк Половина Круг Акрилик Rhinestones Flatback Faux Имитација Бисери Монистра Помине Уметност Декорација W/wheel
Свеж

enForten 500pcs Мешани Големини Сребро& Злато Панк Половина Круг Акрилик Rhinestones Flatback Faux Имитација

DEN 167.76

Достапно е за нарачката

100% сосема нов и висок квалитет.Печат со јасна topcoat,Лесно да се применуваат на природни или вештачки нокти.Одличен Подарок за вашата сопруга,девојка,мајка,пријатели,колеги.Исто така можете да ги користите за декорација на вашиот дом, мобилен телефон е случај, очила, направени картичка, телото уметност, итн.Пакет Содржина : 1 тркала Помине Имитација Акрилик Бисери(Количество прибл.1.5 mm 200pcs/2mm 160pcs/2.5 mm 100pcs/3мм 40pcs/4mm 30/5мм 16pcs).

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.