Извршната Канцеларија Решенија Гроздобер Селски Дрвени Канцеларија Биро Организатор & e-Mail Решетката за Десктоп, Tabletop, или Контра - Потресени Torched Дрво-Продавница М?
Свеж

Извршната Канцеларија Решенија Гроздобер Селски Дрвени Канцеларија Биро Организатор & e-Mail Решетката за Десктоп,

DEN 719.28

Достапно е за нарачката

НАПРАВИ ВПЕЧАТОК – Дали во Вашата Канцеларија или Кујна, Вие Ќе Бидете Сигурни дека Да се Фати На Вниманието На Вашите Посетители, Клиенти, или Шеф Со Овој Елегантен Потресени Дрво Организатор Caddy.Ако Сте во Потрага За Биро Организаторите и Додатоци за Да се Среди Канцеларија, Тогаш Ова Е Совршено се Вклопуваат!.ТОНИ СОБА – Со 6 Прегради и 1 Исклучително Голема Фиока, Ова Преголеми Организатор Ќе се Одржи на Сите на Вашето Биро и Просторија Додатоци, e-Mail, или Канцелариски Материјали.ГОЛЕМ ЦЕЛОКУПНАТА ДИМЕНЗИИ – 14.3" Широк x 6" Длабоко x 9.8" Висока Остава Многу Простор Да се Одржи Писмо и Правни Големина Тетратки & Хартија, Преголеми Коверти, И Многу Други Дом или Канцеларија Биро Резерви.На Преголеми Поделени Фиока Обезбедува Пространа Место За Организацијата.ИДЕАЛЕН ЗА ДОМА ИЛИ КАНЦЕЛАРИЈА - Дали Треба Да се Среди Нешто да се појавува на Работа, Дома, Кујна, или Училиште, Ова Снабдување сопственикот Ќе Го Направите Трик.На Доволно Складирање Го Прави Идеален За Пост-Тоа Белешки, Врзивно Клипови, Хартија Клипови, Ножици, Маркери/Highlighters/Пенкала/Моливи, Лента, Изтривалка, Бела Надвор, Папки, Notepads, И Голем Број на Други Канцелариски Материјали.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.