QWORK 12 Печат Puller, Професионален Стил Двојна Кука Совет за Отстрани Масло и Маснотии Заптивки за Автомобили, спортски автомобили и Лесни Камиони
Свеж

QWORK 12 Печат Puller, Професионален Стил Двојна Кука Совет за Отстрани Масло и Маснотии Заптивки за Автомобили,

DEN 249.84

Достапно е за нарачката

Високо квалитетен материјал : Дебел материјал, анти- ' рѓа и анти-корозија функција, пластична рачка е удобно да се одржи.Лесен за користење : QWORK Печат Puller може да се размонтираат автомобил лесно и брзо без да се оштети школка или лого.Дизајн : главата има двојно кука главата дизајн, и кука совет е двојно фиксни, кој е издржлив.Погоден за отстранување масло и маснотии заптивки за автомобили, ЏИП и лесни камиони. 100% Задоволни Услуга : Уживајте мазна & фрустрација слободни искуство со нашата 100% Задоволни Услуга во еден Месец.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.