Креативни Хоби Фенолни 3 Начин се Претвори Knob, Средни База Светлина Приклучок, Полн Уно Нишка и Прстен, 1/8 IP Тема Капа -Пакет од Два Сокети
Свеж

Креативни Хоби Фенолни 3 Начин се Претвори Knob, Средни База Светлина Приклучок, Полн Уно Нишка и Прстен, 1/8

DEN 214.80

Достапно е за нарачката

✔ ВРЕДНОСТ - Пакет на Две Средни база E26, Фенолни 3-Начин се Претвори Knob Светилка Приклучоци со навој врвот и завртка прстени вклучени. ✔ WATTAGE/ НАПОН - 250 W-250 V, 1/8 IP Капа, Средни База на штекерите (подножјата) w/Уно Нишка и Прстен. ✔ БЕЗБЕДНО - Нашите приклучоци се УЛ Наведени и рангирани до 250 W. ✔ СИГУРЕН - Користење на овие приклучоци со стандардни база три начин светилки или употреба со обични светилки. ✔ БЕЗБЕДНОСТ & ЗАДОВОЛСТВО ЗАГАРАНТИРАНА - Од 1973 Година Креативни Хоби е доведување ќе квалитет светилка, осветлување и DIY занаетчиски производи.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.