Getfarway 3Pcs AC Контрола на Климата Knob Прстен клима уред, Префрлате Волумен Покрие Компатибилен Со Dodge Challenger 2008-2014 & Jeep Wrangler JK JKU 2011-2018 AC Климатизација Додатоци
Свеж

Getfarway 3Pcs AC Контрола на Климата Knob Прстен клима уред, Префрлате Волумен Покрие Компатибилен Со Dodge

DEN 263.52

Достапно е за нарачката

【Компатибилни Модели】 : Компатибилен со Dodge Challenger (2008-2014) & Jeep Wrangler JK JKU (2011-2018) , 3 PCS клима уред, Префрлате Knob Капак. 【Обезбедување на квалитет】 : Висок квалитет на алуминиум алуминиумски материјал, парична казна површина, силна отпорност на корозија Лесно да се инсталира.Делови се од сертифицирани професионални фабрика. 【Лесна Инсталација】 : Едноставен за инсталација, без дупчење или сечење е потребно, не е двострано лепило лента на грбот на производот, можете да го нанесете на knob.Не треба било каква друга алатка, може да биде инсталиран директно, без да го оштети вашето возило. 【Модерен & Убава】 : се Обезбеди високо-одделение мода декорација стил за вашиот автомобил, да го променат секојдневниот дизајнот на ентериер на возилото, додадете уникатна боја за вашиот автомобил. 【Задоволни услуга】Ние високо го вреднуваат купувачот шопинг искуство и со цел да се обезбеди квалитетот на производот Комуникација е најдобар начин да се реши.Ако имате било какви проблеми по купувањето, ве молиме да не контактирате на време.Ние ќе се потрудиме да го решите вашиот проблем.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.