Датотеката Организатор Кутија со Капак, Расклопна Лен Чување на документи Поднесување Кабинети за Бесење Писмо/Правни Папка, Преносни Дом Канцеларија за Складира?
Свеж

Датотеката Организатор Кутија со Капак, Расклопна Лен Чување на документи Поднесување Кабинети за Бесење Писмо/Правни

DEN 1267.20

Достапно е за нарачката

【Оваа Датотека Кутија Ќе ви се допаднат】Уморни од користење лесно да се солза картонски кутии?Оваа иновативна датотека организатор кутија декоративни Лен Ткаенини, во внатрешноста на ѕидот одбор, капак и се отстранат дното направени од издржлив дрво.Вашите деца можат да седат на него и не грижете се, тоа ќе биде оштетен .Велат bye bye да хартија поднесување, кутии!Гламурозна сива боја и висока циклус живот, ќе задоволни со нашата датотека кутии. 【Преносни Големина】16.1"(L)*13"(W)*11"(H)- Мал фајл кабинет како секојдневно поднесување складирање помошник.Стави капакот под кутија,да ги задржи на датотека кутија право на вашите прсти на вашата работна маса или полица.Затворете го капакот на кутијата, нашата атрактивна чување на датотеки кутија крие нередот, има целиот фајл систем Еднаш file кутија направи тоа е работа, може да се намали тоа рамен скриени во плакарот додека се потребни повторно. 【Уникатен и Функционален Дизајн】Со цврсти метални рачки можете да се движите на преносни датотека кутија лесно и уживајте имаат сите essentials блиску до рака секогаш кога е потребно и е исклучително издржлив за редење повеќе поднесување кутии.Лебл слот со заштитна маска е корисно за пребарување на датотеки.Нашето писмо, големина документ кутија има екстра мрежа џеб од големината која може да се сместат мали нешта, како што се пенкала, Калкулатор, итн. 【Мулти-Цел за Складирање се Користи】На поднесување кутија не е само совршен за датотеки, но исто така одлично за чување на дете играчки, куче играчки, облека, ќебиња и перници.Лесно се вклопуваат неколку кутии на широк bookcases или полици за добивање на вашиот дом или канцеларија организирани.Користете вклучени етикета прозорец за да етикетата и да ја идентификуваат содржината брзо.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.