108 Парчиња 3D Смола Мечка Помине Уметност Декорација 36 Стилови Мини Сјајот Смолист Мечка Помине шарм Decal Кристалната Мечка Облик Rhinestones Помине Желе Помине Монистра DI
Свеж

108 Парчиња 3D Смола Мечка Помине Уметност Декорација 36 Стилови Мини Сјајот Смолист Мечка Помине шарм Decal

DEN 215.76

Достапно е за нарачката

Разни бои и големини : пакетот вклучува 108 парчиња на 3 D смола мечка помине уметност украси во 12 бои и 3 големини, сосема на 36 стилови, секој стил сметки за 3 парчиња, симпатична мечки за декорација на вашите нокти и да се направи што повеќе убави и живописни.Издржлив материјал : мини смола мечка помине decal е направен на квалитет смола материјал, кој е помек и посветла од другите, кои се направени на традиционален пластика; мазната површина ќе не направи штета на вас кога вашите нокти изгребани вашата кожа случајно.Прекрасна мечка дизајн : мини смола мечка декорација е дизајниран со форма на мечка, и бои се исто така живописни, додадете чувство на cuteness на ноктите, ќе се направи повеќе привлечна.Лесен и компактен : овие мечка облик rhinestones се светлина во тежина, па затоа речиси и не постои тежина, ќе не падна оптоварени, компактен за да се носат и продавница, лесно за вас да се создаде вашиот помине уметност во секој места.Погодни прилики : мечка во облик на ноктите мушка има широк спектар на употреба и е многу погоден за DIY; Можете да го користите за декорација на вашите нокти, исто така можете да декорирате вашиот мобилен телефон случај, книга, гитара, платно торба, итн.; Секое место што сакате да ги красат, можете да го користите прекрасна смола мечка да се создаде шик рачно изработени дела.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.