PMD Производи DSP Тркала Усогласување Рек Замена Rim Лоцирање Реверзибилна Игли за Рим Менгеме Планината Полици
Свеж

PMD Производи DSP Тркала Усогласување Рек Замена Rim Лоцирање Реверзибилна Игли за Рим Менгеме Планината Полици

DEN 239.76

Достапно е за нарачката

Pin дијаметар е 0.585" (14.85 mm).Pin Должина од центарот e-клип за да еден совет е 1.610" (41mm) , на другата страна е 1.795" (45.6 mm).Pin OAL должина е 3.467" (88.6 mm).Работи со повеќето Тркала Усогласување на Rim Решетката.Реверзибилна Ловец стил rim лоцирање на иглички.Тенок профил совети интерфејс со повеќето тркало Пречник на гуми комбинации.Никел Позлатен игли може да се користи на алуминиум и челик тркала, се вклопуваат речиси секој вид на тркало Месеци за да набавите раб.Директна Замена за PMD Производи дел 1817 Тркала Планината Решетката.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.