Дома Основи (Нане Подарок & Дома Основите Убава Зголеми На 4 Парчиња Доломит Мејсон Тегла Трајни Бања Додаток За Поставување На Декоративни Лосион Фармацевт/Сад/Гим
Свеж

Дома Основи (Нане Подарок & Дома Основите Убава Зголеми На 4 Парчиња Доломит Мејсон Тегла Трајни Бања Додаток

DEN 695.76

Достапно е за нарачката

Поништуваат.ЦЕЛОСНО ФУНКЦИОНАЛНА 4 ПАРЧЕ БАЊА АНСАМБЛ : 4 Парче бања додаток поставите додава стил и функција на шалтер или суетата со своите трајни доломит материјал и убава форма.Сет од 4 вклучува -1 Лосион Фармацевт, 1 Гимнастик, 1 Држач, Четка за заби, и Сапун Јадење.СОВРШЕН ЗА БИЛО DÉCOR : раскошен се зголеми petal дизајн додава елегантен допир на било бања или во прав соба.ОДЛИЧНА ЗА СЕКОЈА ПРИГОДА ИЛИ БИЛО ПОСТАВКА : Уметнички организира секое парче на издржување на лента (се продава одделно) за лесно домот бања постави што е и функционални и стилски.Четири-парче бања е совршена, како housewarming присутни, свадба подарок, или секој гледа да им овозможат на своите бања со сет на додатоци кои се изводливо.ДИЗАЈНИРАН ДА се сака И ПОСЛЕДНИТЕ : се Направени од издржлив доломит секое парче се нуди мазна-на-на-на допир површината дека се чувствува возвишено во вашите разбирање.Здрав не ' рѓосувачки челик пумпа на лосион фармацевт е дизајниран да биде рѓа-доказ.Пар ова парче со нашата линија на суета коцки за една впечатлива и волшебна позадина.ЛЕСЕН ЗА ЧИСТЕЊЕ : Мазна завршница го прави лесно да се избрише надолу или рака мие.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.