СОВЕТ МЕБЕЛ Дрво Биро Фиока Организаторите, Биро Организатор и Биро Додатоци за Канцелариски Материјали, Хартија Клип Носителот, Канцеларијата на Организацијата,
Свеж

СОВЕТ МЕБЕЛ Дрво Биро Фиока Организаторите, Биро Организатор и Биро Додатоци за Канцелариски Материјали, Хартија

DEN 431.52

Достапно е за нарачката

ЦВРСТО ДРВО : Направен од пауловнија е лесен дрво, но стабилна и издржливи доволно за биро за складирање објект и контра организатор како оваа.ГРОЗДОБЕР-ИНСПИРИРАН РАЧНО ИЗРАБОТЕНИ КРАЈ : производот може да се користат не само во фиока, но и на десктоп.Боја на примени производ може да биде малку поинаква од она што сте го виделе или мисла преку слики или описи, бидејќи на различни резолуција на екранот, боја разликата помеѓу серии, неизбежна варијации на боите на природно дрво итн.КУТИЈА ЗАЕДНИЧКИ ИЗГРАДБА И МУЛТИ-ПРЕГРАДИ : На карактеристики на производот кутија заеднички изградба, што го прави здрав како биро фиока организатор послужавник.ПРИЈАТЕЛСКИ ДА БИРО ПОВРШИНА : Нога влошки заштити било тендер површината на вашето биро.Дополнителни нога влошки спакувани во мали пластични ќеси се дадени како резервни делови, заедно со производот.СПЕЦИФИКАЦИИ : Item Димензии 11" (Должина) x 9" (Ширина) x 2" (Висина); Објектот Тежина 9.45 оз; Нема Собрание е Потребно.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.