ZARACOS САД Morel од Newbron до 18 Месеци Morel 2636 - Кафеави/Сива (Сив)
Свеж

ZARACOS САД Morel од Newbron до 18 Месеци Morel 2636 - Кафеави/Сива (Сив)

DEN 1646.16

Достапно е за нарачката

Zaracos Morel столче е дизајнирано како компактен преносни лулка, со лулка функција на затишје на вашето бебе да спие.Овој автомобил има седиште предни и задни реверзибилна алуминиум справи.На перница е дизајниран со мали масажа гел честички на површината на супер мека ткаенина, безбедни за бебиња кога се лежи на креветчето.Компактен дизајн, погоден за бебе е мека ' рбетот, со ограничување на ризикот од замор за време на долгите патувања.Добро шок намалување во текот на возило вибрации.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.