ProGrade Дигитални microSD UHS-II Dual-Слот за Мемориска Картичка Читач | USB 3.2 Генералот 2 за Професионални Режисери, Фотографи & Креаторите на Содржина НЕ Е Целосна Големина на S
Свеж

ProGrade Дигитални microSD UHS-II Dual-Слот за Мемориска Картичка Читач | USB 3.2 Генералот 2 за Професионални

DEN 1919.76

Достапно е за нарачката

СТОРИ ПОВЕЌЕ ОД ОНА што ТЕ САКАМ : Бидејќи Pro Grade Дигитални™ USB 3.2 Генералот 2 micro SD™ dual-слот за мемориска картичка читателот трансфери вашите податоци на молња брзина - до 1.25 GB/s (10 Gb/s) од двете картички истовремено - ќе можат да поминуваат повеќе време во создавање и помалку време за чекање на преземања.ДИЗАЈНИРАН ЗА ЖИВОТ НА ПАТОТ : Каде и да одите, вашиот вклучени лепило метална плоча придава на магнетна картичка читач на вашиот лаптоп за да се создаде компактна мобилни работна станица.Насочат на вашиот работен тек на mountaintop, backseat на возење, или било каде на друго место во вашиот живот потребно за вас.ПРО НИВО на ДОВЕРБА : Кога успехот зависи од вашиот опрема, ви треба многу најдобри.На Pro Grade Дигитални micro SD картичка читателот е стручно конструиран за да се надмине конкуренцијата како најсилната алка во вашата фотографија, видео, аудио или дигитални слики тек на работа.ИЗГРАДЕН ПОДОБРО : На Pro Grade Дигитални micro SD dual-слот за мемориска картичка читателот е прецизност и е произведен да outlast најтешките услови што може да се фрли во него и се уште се изврши побрзо од останатите.Refresh Pro™ е овозможено, тоа никогаш не било полесно да се обезбеди оптимална ефикасност од вашиот Pro Grade Digital мемориски картички.ИМАЈТЕ НА УМ ОВА НЕ Е ЦЕЛОСНА ГОЛЕМИНА НА SD ЧИТАЧ ТОА Е MICROSD.ЦЕЛ СЕГА да се ДОБИЕ ЕДНА ИНДУСТРИЈА-ВОДЕЧКИ 2 годишна ГАРАНЦИЈА : Pro Grade е непоколеблива заложба за најдобра услуга, квалитет и сигурност, значи сте покриени со 2-годишна гаранција.Ако нешто тргне наопаку, ние ќе го замени, поправка или враќање на вашиот предмет.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.