Tekonsha 3050-Стр Кочница Контрола Жици Адаптер за Nissan
Свеж

Tekonsha 3050-Стр Кочница Контрола Жици Адаптер за Nissan

DEN 502.80

Достапно е за нарачката

Возилото специфични кочница за контрола на жици се подигнат.За кочница контроли со жици порта изграден во задниот дел на единицата.Приклучете го кочница контрола крајот на жици се подигнат во задниот дел на кочница и контрола на возила на крајот во возилото порта.Кочница контроли со 2-приклучок стил на жици се подигнат се идентификува со Plug and Play лого.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.