NMKL38 80pcs Stiletto Помине Стапови, Фан-во облик на Ноктите Уметност Лажни Совети Боја Картичка, Гел лак Дисплеј Табла, Монтажни Пракса Стапови Тркала со Прстен Носител (Пр?
Свеж

NMKL38 80pcs Stiletto Помине Стапови, Фан-во облик на Ноктите Уметност Лажни Совети Боја Картичка, Гел лак Дисплеј

DEN 191.76

Достапно е за нарачката

80 Парчиња Совети : Направени од пластика.Дојде во 2 групи, секој сет има 40pcs долго stiletto помине совет стапчиња.Монтажни Помине Тркала Фан : Вклучува 2 нерѓосувачки челик прстени.Лесен за додавање / отстранување / менување на редоследот во менито што се стапчиња.Ноктите се Прикаже на Примерокот : Долг стап дизајн, лесно да се одбележи боја картичка.Поврзан со прстен носителот, не грижете се за оставање надвор.Повеќе погодно за пракса, демо и windows екранот.Пракса Фан Одбор : Совршен за помине уметност дизајн и натопи ноктите пракса.Може да се обложени со полски, гел, прав, акрил и така натаму.Фан-во облик на Боја Картичка : Ноктите салон додатоци за гел лак екранот.Одлично за нови студенти за пракса помине уметност техники и ноктите уметници да се создаде ноктите дизајни.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.