Играчка Организаторите и Складирање со Капаци 3 Pack - Расклопна Ткаенина Играчка Градите Коцки Кошеви Организатор со Трајни Рачки за Плакарот,Playroom,Полици,Канцелари?
Свеж

Играчка Организаторите и Складирање со Капаци 3 Pack - Расклопна Ткаенина Играчка Градите Коцки Кошеви Организатор

DEN 551.76

Достапно е за нарачката

[Голем Капацитет за Складирање Кутија]големината на чување на градите е 14.4x10x8.5 инчи (36.5*25.5*21.5 cm). [Пластовидно Играчка Кутија]На расклопна складирање бин е опремен со здрав капаци и е исклучително издржлив за редење повеќе кутии на врвот од еден на друг, кој може да се спречи од прашина во постигнување. [Цврсти и Издржливи Материјали]Направен од премијата не-плетени ткаенини и задебелена картон, оваа ткаенина чување на кутии доаѓа со 2 засилување рачки и на предната и задната страна, направени од дише не-плетени Ткаенини, дозволите за движење на декоративни кутии за складирање тешки вчитување. [Mutipurpose]Идеални за складирање кошеви за чување облека, играчки, постелнина, резервни beddings за дневна соба, спална соба, бања, комунални соба, детска соба, бебе соба соба, плакар, ученичките домови, condos, перална, дури и во ходникот. [СВИТЛИВА]Сите наши производи може да биде folable и лесен за носење.Сите ткаенини што се користат се на животната средина.Ве молиме да се чувствуваат слободни да го користите.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.