ZOSI 4PK 1920TVL 1080P Безбедносна Камера 3.6 мм Леќа 24 IR-Led диоди 2.0 MP Камера за видео надзор Home Security Ден/Ноќ Водоотпорен Камера за 720P/1080N/1080P/5MP/4K Аналогни DVR Системи
Свеж

ZOSI 4PK 1920TVL 1080P Безбедносна Камера 3.6 мм Леќа 24 IR-Led диоди 2.0 MP Камера за видео надзор Home Security

DEN 1943.76

Достапно е за нарачката

Моќ извира покриени од еден ден.СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24/7 за да им помогне со поставување на поврзување, прашања, проблеми и многу повеќе. . 【2.0 ПРАТЕНИК 1080 P HD-TVI Куршум безбедносна камера】Оваа 1080 P HD-TVI Куршум камерата е Компатибилна со 720 P,1080 P,5 MP,4 K,HD-TVI/AHD/CVI аналогни DVRs,но не се Компатибилни со 960 H DVRs. 【80ft Ноќ Визија】 се остри и јасни сликата ден или ноќ со камерата е автоматски IR-НАМАЛУВАЊЕ на филтер До 80ft ноќ визија во целосна темнина и 130ft Ноќ визија во посебна амбиентална светлина.Повеќе од 3.0 Лукс ноќ визија е боја. 【Внатрешна и надворешна употреба】Алуминиум метал вандалот доказ & водоотпорен можат да го издржат најтешките на надворешни услови ,3-axis камера стојат, кабел преку заградата за кавга без употреба во врнежлив или снежните денови. 【Повеќе Апликацијата Камера】Тоа би можело да биде широко се инсталираат во дом, продавница, канцеларија, училиште и на било кое место.Заштита на вашиот семејство, родители , бебе ,имотот и сè. 【Истакна 】Овој Систем доаѓаат со напојување &video моќ кабел,но не дојде со DVR ,тоа треба да се поврзат со DVR да работат.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.