3 Пакет - SimpleHouseware Ѕид Еден Џеб Датотека Организатор На Носителот, Црна
Свеж

3 Пакет - SimpleHouseware Ѕид Еден Џеб Датотека Организатор На Носителот, Црна

DEN 599.76

Достапно е за нарачката

Ѕид-монтирани датотека организатор е дизајниран за вашиот документи, писма и списанија.Здрав метална конструкција со Класичен Црн Слој.Месеци флеш да ѕид лесно со 2 навртки.Димензија : 13.9"W x 8.25" H x 2.3" ~3.25" D. USPTO Патент.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.