Стискаш Шишиња со Капа Капаци,Течење Доказ Refillable Condiment Сад,Шише кечап Сенф Топли Сосови Маслиново Фармацевт Келеш Шише(480ML-10PCS)
Свеж

Стискаш Шишиња со Капа Капаци,Течење Доказ Refillable Condiment Сад,Шише кечап Сенф Топли Сосови Маслиново Фармацевт

DEN 166.80

Достапно е за нарачката

Материјал : храна одделение силиконски (пумпа главата) + ПП смола (шише тело), материјалот е безбедна и не-токсични, и може да се користат со доверба.Leakproof : Сите се притисне шишиња има црвена врвот на капа да се спречи истекување.Refillable и еднократно.Мора да се има за во кујна семејство : нашата светлина леќата шише е еколошки и здрав избор за вашата сакана.На проѕирен материјал го прави складирање и сортирање лесно.Широка примена опсег : Ова condiment шише се користи за сируп, ketchup, сос, condiment.Слики, лепила и многу други течности за кујни, занаети.Многу практична и издржлива.Пакетот вклучува : 5/10 x Стискаш Шише.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.