Божиќ Помине Уметност Rhinestones за Помине Уметност Резерви 3 Кутии 3D Метал Помине Шарм Дедо Снегулка Elk Божиќ Шапка Лажни Ноктите Со Дизајни Сјајот Кристал Помине Умет?
Свеж

Божиќ Помине Уметност Rhinestones за Помине Уметност Резерви 3 Кутии 3D Метал Помине Шарм Дедо Снегулка Elk

DEN 215.76

Достапно е за нарачката

Sparky Rhinestones Камења - 3 кутии на Божиќ 3 D помине Накит дијаманти, содржат различни модели како што снешко, елен, снегулки, ноктите монистра кристал, ноктите rhinestones, итн.Лесен за Употреба & Носат - ноктите накит се лесно да се применуваат на природни или вештачки нокти.На кристали се многу лесни, што го прави многу лесен за складирање и за носење, па можете да ја менуваат и користат кога патувате или работат.Квалитетен Материјал - Изработени од квалитетен материјал и пигмент, кој се супер здрав и шарени.Поседувате нив, тие ќе ви даде професионален уникатен Божиќ декорација на ноктите, без скапи нокти салон.Дизајн - таму се навистина интересни и креативни ноктите дизајни за Божиќ.Тие се навистина совршен избор за вашиот одмор помине уметност дизајн.Широко Апликација - одличен подарок за вашите пријатели, вашата мајка, вашата сопруга и вашите сестри.Совршен за домашна употреба и ноктите салон.Исто така можете да ги користите за декорација на вашиот дом, телефон случај, празник картичка, итн.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.