BASDHE Сребро Бања Додаток во Собата, 4-Парче Бања Декорација Додатоци Поставува Вклучува Лосион Фармацевт, Четка за заби Носителот Гимнастик и Сапун Јадење
Свеж

BASDHE Сребро Бања Додаток во Собата, 4-Парче Бања Декорација Додатоци Поставува Вклучува Лосион Фармацевт,

DEN 623.76

Достапно е за нарачката

Оваа мода собата е уникатно дизајниран со Кинеската Паричка Шема форма, злато позлата да се создаде deluxe купатило декорација.Злато бања додаток во собата и оркестарот вклучува 1 круг сапун јадење, 1 лосион/сапун пумпа фармацевт, 1 четка и носителот 1 гимнастик.Се користи правилно,високо квалитетни керамички четка за заби носителот собата е цврсти и издржливи, нераспадливи, не е лесно да се добие mildewed или discolored.Пумпата на сапун фармацевт завртка и на диспензерот, работи парична казна, се избегнува проблеми како што се течни протекување околу, тешко е да се притиснете, или пумпа не се трајни, истрошени по некои користење на времето.Било незадоволен по добивањето на сапун фармацевт сет, ние ќе ви ги даде наплата или замена на производот.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.