Brabantia 111846 Чекор корпата за Ѓубре, 5.3 галон, Бела
Свеж

Brabantia 111846 Чекор корпата за Ѓубре, 5.3 галон, Бела

DEN 1147.20

Достапно е за нарачката

Мека затворање и супер-светлината на возилото операција.Мирис доказ затворање капак.Не се лизга база - ги штити подот и го задржува бин мирно.Лесно да се чисти - отстранлив внатрешна кофа.Примерок пакет на Brabantia Совршено се Вклопуваат кеси затворен (код D) - лесно да се вклопи без грда overwrap.Лулка до лулка уверение.Прави добро е добар. 10 Години Гаранција.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.