Hikfly Силиконски Гел Контролер Покрива Кожата Заштитник Компатибилен за Sony Playstation 4 PS4/PS4 Тенок/PS4 Про Контролер (2X Контролер Маскирна Покрие со 8 x FPS Про Палецот Зафат К
Свеж

Hikfly Силиконски Гел Контролер Покрива Кожата Заштитник Компатибилен за Sony Playstation 4 PS4/PS4 Тенок/PS4

DEN 328.56

Достапно е за нарачката

100% силиконски материјал се со гума масло носи вашиот контролер ергономски мека на допир ,голема мазна чувство за време на игрите.Precised целосно покривање штит и заштита на PS4/ТЕНОК/PRO контролер од прашина, нечистотија и гребнатини.Не се Лизга Гел трајни и стилски,обезбедува удобен зафат да се одржи и да се игра константно.Мулти боја за избори да се прилагоди на вашиот контролер слободно.Пакет се вклучени : 2x силикони контролер маскирна капак и 8 x FPS Про палецот костец капи.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.