Vanmor Симпатична Децата Готвење и Печење Поставете
Свеж

Vanmor Симпатична Децата Готвење и Печење Поставете

DEN 571.20

Достапно е за нарачката

✅ Од СУШТИНСКО значење за ПЕЧЕЊЕ ПОСТАВЕТЕ ЗА ДЕЦА на ВОЗРАСТ 4-8 : со Користење на whisk и лажица да се готви нешто, користете тркалање pin и торта секачи да се направи торта основни, торта шпатула и четки може да се направи уникатен торта модели, печење чаши се користи за готови торта и тие се одржи убаво со текот на времето. ????Господар Готвач/Baker од Суштинско значење за Печење Додатоци : со Користење на whisk и лажица да се готви нешто, користете мини ролери и торта секачи да направи колачиња и тесто.Ако вашето дете сака да се готви или готвач улога игра, практични престилка постави за деца ќе биде идеален подароци за 3 годишни девојки, Божиќ подарок, Роденденски подарок, Одмор подарок, или Фестивал на подарок.✅ ОСНОВНИТЕ ПЕЧЕЊЕ ПОСТАВЕТЕ ЗА ДЕЦА УЧЕЊЕ : Готвач во собата за деца вклучува деца престилки за готвење, деца готвач шапка, фурна мит, топла подлога, возен pin, дрвена лажица, рачниот миксер, четка, торта шпатула неспокојот алатка, 5 бои мерење лажица, 6 различни cookie секачи и 4 силикони печење чаши Овие деца готвење поставете ги задоволи сите потреби на печење за деца од предучилишна мало девојче и момчиња, оди заедно совршено со нив игра кујна.професионален готвач е шапка има убаво еластична бенд на назад, што му помага да остане на лесно. ????Симпатична Готвач Облека за Девојката Мал Готвач : Готвач во собата за деца поттикнува креативност и имагинација, функционални и голема ткаенина.Одлично за децата кои се развива љубов за готвење печење готвач улога игра.доволно рака да се врзуваат околу вратот и половината за да се вклопува со простор за раст.деца готвење сет за момчиња се основните потреби за да биде во можност да игра бејкер и готвач, претендираат за печење поставете за деца совршен за земјите аспиранти бејкер лесно се пече во почетниот живот или во училница.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.