DriverGenius HB080 Compact Flash Картичка Читателот USB Адаптерот C - 3 во 1 Тип C до UHS II Мемориската Картичка Читач за SD/SDXC/SDHC/Micro SD & СП Тип I Картичка, dslr фото Камера (Метал,30cm)
Свеж

DriverGenius HB080 Compact Flash Картичка Читателот USB Адаптерот C - 3 во 1 Тип C до UHS II Мемориската Картичка

DEN 575.76

Достапно е за нарачката

Моќ извира покриени од еден ден.СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24/7 за да им помогне со поставување на поврзување, прашања, проблеми и многу повеќе. .UHS-II SD 4.0/ Micro SD/ СП ЧИТАЧ на картички : Високо интегрирани Надворешен USB Тип-c Мулти-Читач на картички поддршка UHS-II SD/SDXC/SDHC/Micro SD, наназад UHS-I, исто така, како СП-1 (43*36*3.3 мм) адаптерот на мемориската картичка.КЛИКНЕТЕ-во ФУНКЦИЈА : Driver Genius HB080 користете кликнете пукање дизајн за места, кои може да го надминете картички добро и да се заштити картички од случаен вметнување.Џеб-големина дизајн ви овозможува да ја искористам оваа читач на картички од секаде. 3 СЛОТОВИ USB-C ЧИТАЧ на картички ПИСАТЕЛ : 3-во-1 слотови за SD4.0, micro SD4.0, СП-1 мемориска картичка и може да чита и да пишува истовремено, нема потреба да се префрлите, без штета за SD картички.Погоден за брз тек на работа со мулти уред и мулти-сценарио. 5 Gbps USB3.1 GEN1 ТИП-C ПОДДРШКА : Професионални UHS SD да USB-C лаптоп/таблет/паметен телефон, тоа им овозможува на податоци со висока брзина и филм трансфер во секунди.Обезбедуваат висока резолуција уште на слики.РАЗНОВРСНА КОМПАТИБИЛНОСТ : Компатибилен за Победа 10 / 8 / 7, mac, Ubuntu 21.04.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.