Ram меморија-Pro pack 4 стискаш шише со капа - Пластични Мини Стискаш Шишиња за Домови, Пластични Стискаш Келеш Condiment Шишиња со Пресврт На Ззп Капаци - Сос, Ketchup, BBQ пластичн?
Свеж

Ram меморија-Pro pack 4 стискаш шише со капа - Пластични Мини Стискаш Шишиња за Домови, Пластични Стискаш Келеш

DEN 242.16

Достапно е за нарачката

✓ Стискаш шишиња за сосови Без неред, капи се во прилог капаци па вие не мора да се грижите за губење на нив.сос стискаш шише, Капаци пресврт на безбедно и да имаат не течење на rim за да се осигура дека вашиот сосови и масла остане во шише и капи остане на шишето кога ќе се притисне. ✓ Спецификација : пластични сос шишиња, широк-устата 1-1/8 инчен прави пополнување и refilling шише лесно, дури и без инка.јасно ketchup стискаш шише 4 Мини пакет стискаш шишиња со капи, сос големи шишиња Одлична за ketchup или BBQ сос, 6 мл големина, Јасно боја. ✓ Квалитет : пластични мини шишиња се направени од храна одделение полиетиленски, безбедно и сигурно материјал во кој треба да се продавница мирудии, сосови или масло за готвење.Пластични е отпорен на хемиски проникнување, апсорпција на боја или мирис, и има внатрешно, не-стап слој. ✓ Дизајн : Секој squeezable шише доаѓа со течење-доказ, отстранлив капак кој е во прилог на шише вратот, што ќе ви овозможи да се отвори капа и стискаш на вашиот саканата сос на вашиот храна, а потоа затворете го сигурно, без разлика Дали ви треба шишиња за пополнување вашиот омилен масло, облекување, сос, или сируп, оваа пластика се притисне шише поставите задржува било течност за вашите кулинарски проекти. ✓ Користи : Можете да ги користите овие стискаш шишиња за авто тело за поправка и одржување, како што се масло мелодија-up, полирање, glazes, и течен восок, мини стискаш шишиња Совршен за задржување на сите мирудии : BBQ сос, маслиново масло, ketchup, сенф, mayo, топла сос, соја сос, палачинка се меша, јавор сируп, прелив за салата, сточарство, итн.

Основни својства

plastic sauce bottles, wide-mouth 1-1/8 inch makes filling and refilling the bottle easy, even without a funnel. clear ketchup squeeze bottle 4 pack Mini squeeze bottles with caps, large sauce bottles Great for ketchup or BBQ sauce, 6 oz size, Clear color :

Тие исто така купуваат со овој производ.