Koch Industries 245211, Цинк Позлатен Цврсти Круг Око Пролет Кадар, 1/4-инчен Око Дијаметар, 2 Парчиња
Свеж

Koch Industries 245211, Цинк Позлатен Цврсти Круг Око Пролет Кадар, 1/4-инчен Око Дијаметар, 2 Парчиња

DEN 88.32

Достапно е за нарачката

Очи со Дијаметар од 1/4-инчен, Должина 2-инчен Материјал Дијаметар 0.20-инчен.Максимално Оптоварување на 80 кг.Дизајниран за употреба со јаже, верига, рака, животински leashes и други домашни, фарма и рекреативни апликации како кампување, риболов, пешачењето, да се патува.Со мазни оперативни пролет натоварени портата, ќе може да се закачите на широк спектар на одредување на поени, брзо и безбедно како keychains или знаме столбови.Може да се закачи за еден широк спектар на одредување на поени, брзо и безбедно.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.