Раст на косата Серум, Третмани на Косата, Коса Серум, Раст на Косата Масло за Подебели Подолго Целосни Поздрава Коса, да ви Помогне Коса Фоликул Раст, да се Спречи оп?
Свеж

Раст на косата Серум, Третмани на Косата, Коса Серум, Раст на Косата Масло за Подебели Подолго Целосни Поздрава

DEN 455.76

Достапно е за нарачката

ПРИРОДНИ ВЛАКНА ЗАШТИТА - раст на косата Серумот не само ефикасно да се промовира раст на косата, поправка на оштетена коса, се направи коса фоликул негување и активни.Имаат ефект на чистење на косата, може да се промовира регенерација на клетките, и рамнотежа лачење на себум.АНТИ-ГУБЕЊЕ на КОСАТА - Нашиот раст на косата суштина може ефикасно да се спречи губење на косата со доставување на исхрана за косата и коренот, поправка на оштетена коса, враќање на виталноста на косата.Ги блокира DHT, така што тие се забрза растот на косата и подобрување на цврстина, густина и еластичност на косата себе.НЕЖНО И ЕФИКАСНО-Овој ексклузивен раст на косата витамини прават косата мека и мазна, заклучување во храна и прави косата поздрава, штета-слободни и намалување на вирусот, зголемување на косата.ПРИМЕНЛИВИ ГУБЕЊЕ на СИМПТОМИТЕ - Бавен раст на косата, губење на итна потреба да се расте, inelastic, косата испреплетени досадна, лесно да се скрши, груб и непослушните, не еластична.ЗА СИТЕ ТИПОВИ КОСА - Совршени за нормален, чистење, боја третирани, кадрава и/или етнички коса.Може да се користи од страна на мажите и жените.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.