LuluEasy 20 Парчиња 1.4 инчен Вшмукување Чаши за Одредување Знамиња Вметнување Знаменца, Пластични Морон Влошки со Дупки, Партии Тема Карневал Декорација Стакло на Прозо
Свеж

LuluEasy 20 Парчиња 1.4 инчен Вшмукување Чаши за Одредување Знамиња Вметнување Знаменца, Пластични Морон Влошки

DEN 215.76

Достапно е за нарачката

Направен од висок квалитет на животната средина пријателски polyvinyl хлорид.Тие се издржливи и еднократно.На вшмукување чаши лесно не се погодени од топли или студени температури.Тие се доволно за да се заштити вашите предмети.Тие се мулти-цел и совршен за празник украси, десктоп украси, ѕидни декорации, стакло на прозорец за одликувања, одредување на фестивалот знамиња и балони и сл.Тие ќе бидат добри асистенти за вашиот партии.Повеќе функции се чека за вас да го откривате и вашето задоволство е наша искрена извршување.Дупки на овие вшмукување чаши се мека и малку еластична.Ве молиме проверете ги дијаметар на вметната стапови внимателно пред да ги купите.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.