BTMB 2 парчиња SCS6UU Линеарно Движење Топката Имајќи CNC Слајд Черупка Линеарни Ролери Имајќи Слајд Блок
Свеж

BTMB 2 парчиња SCS6UU Линеарно Движење Топката Имајќи CNC Слајд Черупка Линеарни Ролери Имајќи Слајд Блок

DEN 254.40

Достапно е за нарачката

Пакет се вклучени : 2 x Линеарно Движење Топката Имајќи.Модел : SCS6 UU; Внатрешен Дијаметар : 6mm/0.39"; Димензии : 30 х 25 х 18mm/1.57" x 1.42" x 1.02"(L*W*H); Дупка кол : 3.5 mm/0.16".Топката Имајќи Слајд Блок се направени од алуминиум,лесна тежина,добра отпорност на триење, висока прецизност и добри сила.Линеарни Топката Имајќи е широко се користи електронска опрема, машинерија за храна, пакување, машини, медицински машини, печатење машини, текстилната машинерија, машини, опрема, роботи, алати, машини, машина алатки, автомобилската и дигиталната три-димензионална координираат мерење опрема и други прецизност на опрема или специјални машини за индустрија.Задоволство Гарантира : BTMB се стреми да им обезбеди на 1-Месец се врати и услуга за замена & животот-за време на бесплатна услуга за клиентите, Ние ги сакаме нашите клиенти да биде 100% среќни и задоволни.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.