Gojiny Автоматско Голем Капацитет Птица Гулаб Фидер Вода Диспензерот Waterer за Гулаби Птици Наводнување
Свеж

Gojiny Автоматско Голем Капацитет Птица Гулаб Фидер Вода Диспензерот Waterer за Гулаби Птици Наводнување

DEN 2354.40

Достапно е за нарачката

Направени од премиум ABS пластика, цврсти и издржливи.Горниот капак на кутијата тело е поставен на една склони агол од 35 до 60 за ефикасно спречување пиење резервоарот од загадување.На вода за пиење уред можат да го контролираат нивото на водата за пиење резервоар за да се спречи гулаби од топлотниот удар поради недостаток на вода за пиење.Пиење вода резервоарот е поврзан со вода за пиење порта од сплит hasp, кои може да се олесни чистењето на резервоарот за вода за пиење.Одлична алатка за да се реши проблемот со тоа што вода диспензерот троши многу вода, мијалникот не е лесно да, и гулаби не може да издржи и рафинирам.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.