(3 Парчиња) Catit Дизајн Лагер за Вовлекува Мачка Пан База - 12 Облоги по Пакет
Свеж

(3 Парчиња) Catit Дизајн Лагер за Вовлекува Мачка Пан База - 12 Облоги по Пакет

DEN 409.44

Достапно е за нарачката

36 вкупно Smart Sift Замена на Облоги за Мачка Пан База.Специјално дизајнирани за Catit Дизајн Smart Sift kitty отпадоци систем.Овие отпадоци кутија облоги се еко-пријателски и ќе се деградира во депонија.Лесно да се инсталира, на облоги се со цел да се вклопи совршено во мачка пан база.Тие се многу ефикасни во спречување на купчиња ѓубре од лепење на површината на база, што cleanups толку многу полесно.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.