Koch Industries 245341, Цинк Позлатен Цврсти Круг Око Пролет Кадар, 7/16-инчен Око Дијаметар, Секој 1
Свеж

Koch Industries 245341, Цинк Позлатен Цврсти Круг Око Пролет Кадар, 7/16-инчен Око Дијаметар, Секој 1

DEN 88.08

Достапно е за нарачката

Око Дијаметар 7/16-инчен, Должина 3-1/8-инчен Материјал Дијаметар 0.31-инчен.Максимално Оптоварување од 200 кг.Дизајниран за употреба со јаже, верига, рака, животински leashes и други домашни, фарма и рекреативни апликации како кампување, риболов, пешачењето, да се патува.Со мазни оперативни пролет натоварени портата, ќе може да се закачите на широк спектар на одредување на поени, брзо и безбедно како keychains или знаме столбови.Може да се закачи за еден широк спектар на одредување на поени, брзо и безбедно.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.