PS4 Контролер Кожата Силиконска Маска во Темно Заштитни Случај за PS4/тенок/PS4 Про Dualshock 4 Контролер. (Бел)
Свеж

PS4 Контролер Кожата Силиконска Маска во Темно Заштитни Случај за PS4/тенок/PS4 Про Dualshock 4 Контролер. (Бел)

DEN 287.76

Достапно е за нарачката

【Безбедно Заштита】Оваа PS4 Контролер Покрие 100% силиконски материјал,Светат во ТемноНеодамна развиена флуоресцентни материјали носи вашиот контролер ергономски мека на допир ,голема мазна чувство на кожата за време на игрите. 【Светат во темница】 Оваа Силиконска Кожа за PS4 покрие многу лесен за инсталација и отстранување, одговара на PS4 контролер совршено, нема да влијае на било каква функција,Во темна средина, прво irradiate на Контролорот покрие со светлина, тоа може да се одржи сјајна, дозволувајќи им на вас и вашите пријатели да имаат многу кул игра искуство. 【Висока Искуство】Силикони триење обезбедува удобен грчевито држејќи се, го спречува лизгање додека u играат играта , нема повеќе да се грижи за испотени раце. 【Екстра Додатоци】 1 PCS Контролер на кожата ,Палец зафат x 8 , 2 парчиња капа вклучени во пакетот, со нормален вид и екстра висина за сите видови игри, како што се FPS, ЧИН и така натаму. 【Најдобра Услуга】 Ако има некоја причина не сте задоволни со ова PS4 Силиконска Кожа Контролер Контролер , ние ќе го направи тоа право и процесот на враќање на средствата за вас наскоро.Вашето задоволство не е опција, тоа е гаранција!.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.