Светлосна Терапија УВ Ламба-Слободен 10000 Лукс Терапија Светлината LED Сонцето Светилка со Големи Големина на Екранот се Прилагодува Осветленоста Тајмер Функција за
Свеж

Светлосна Терапија УВ Ламба-Слободен 10000 Лукс Терапија Светлината LED Сонцето Светилка со Големи Големина

DEN 623.76

Достапно е за нарачката

【 Добри како Сонце Заличи Вашиот Ден】:Светлосна Терапија Светилка Ослободување Од 10.000 Лукс (Светлина Ниво) Интензитет на Природната сончева Светлина За Ефикасно Светлосна Терапија, Симулирани сончева светлина Помош Figh Џет Заостануваат, Промена Работа Или Сезонски Промени И Зајакнување на Енергија.сонцето светилка Дава Сигнали На Телото Да Ви Помогне да се Чувствувате полни со Енергија, Фокусирани, И да се Ревитализираат. 【 0%-100% Прилагоди Осветлувањето】 : Мазна Затемнување Функција Го Прави Лесно Да Ја Прилагодите Јасноста На Боите Нивоа Од 0% До 100% Со Едноставен Допир На Копче. 【 6 Видови Тајмер Функција】 : сонцето светилка Вграден Автоматски Тајмер Ви Овозможува Да го Поставите Времето на Сцени Од 15/30/45/60/120/150 Минути Пред Спиење Или Работа.Подобро Да Одговара На Вашите Барања За Различни Durations. 【 Ув-Слободен Светлина 】 : Повеќе Led диоди Се Користат за Да се овозможи Целосна Светлината На Само 12w, Не Емитуваат Било Ув Светлина. 【 Применливи Луѓето И животната Средина】 : среќен светлина, Може да Се Користи Во Секое Место, Тоа Е Многу Погодна Да се Облачно Зима, На Средина Недостасува Сонце,Многу Погодна За Смена на Работа, Канцеларијата на Работниците И На Стари лица, се Се Уште Двоумејќи се, Донесе Мал Сонцето Оди Дома, Утре Ќе Биде Полн со Енергија.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.