eXtremeRate Обичај Пурпурна Метал Thumbsticks за PS5 Контролер, Замена на Алуминиум Аналогни Стап Џојстик за PS4 Контролер - Контролор НЕ се Вклучени
Свеж

eXtremeRate Обичај Пурпурна Метал Thumbsticks за PS5 Контролер, Замена на Алуминиум Аналогни Стап Џојстик за

DEN 335.76

Достапно е за нарачката

Сопствени дизајниран joysticks за совршено се вклопуваат за PS5 контролер, одговара за PS4 сите модел контролори, не се компатибилни со другите модел контролори.Направен од висок квалитет на алуминиум метал материјал, издржлив и практични.Идеална замена за стариот, скршени или носење на оригиналниот thumbsticks, им даде на вашиот контролер нов изглед.Различни бои thumbsticks се на располагање, може да се комбинираат со e Xtreme Rate замена додатоци за да го прилагодите вашиот контролер.Лесно да се инсталира, бара корисниците да ги преземат, освен на контролорот да го замени овие thumbsticks; Добие инсталација видео водич на Youtube од пребарувањето "e Xtreme Rate Метални Копчиња за PS5 Контролер".Пакетот Вклучува : 2 x метал thumbsticks, 1* крстот шрафцигер, 1* Отворете школка алатка. (Забелешка : на контролорот и во други делови, не се вклучени).

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.