HuaShslt Златен Метал Документ Фах Канцеларија Организатор Слоевит Хартија Складирање Хартија Послужавник Биро Додатоци Списание Рек Прирачник Датотека Биро Органи?
Свеж

HuaShslt Златен Метал Документ Фах Канцеларија Организатор Слоевит Хартија Складирање Хартија Послужавник Биро

DEN 1761.36

Достапно е за нарачката

Одлична за одржување Писмо/А4 формат, списанија, весници, брошури, неподвижна, биро додатоци.Здрав метална конструкција може да се заштити вашиот маса од гребнатини и го спречува лизгање.Погоден за дом или канцеларија употреба.ПОГОДЕН за Канцеларија, дома и на училиште.Складирање Рек само, други додатоци демо на сликата не е вклучен!.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.