PlanetSafe ЦЕЛ Коса Clippers & Електрични Жилети Лубрикант Масло - Екстремни Должност, Не-Токсични, без Мирис, Најдобро Сечилото Перформанси - Научно Формулиран за Масло за К?
Свеж

PlanetSafe ЦЕЛ Коса Clippers & Електрични Жилети Лубрикант Масло - Екстремни Должност, Не-Токсични, без Мирис,

DEN 359.76

Достапно е за нарачката

Safe околу луѓето, деца и домашни миленици.БЕЗБЕДНО и НЕ-ТОКСИЧНИ : Не се стави токсични подмачкување на масла од вашето лице!Планетата Безбедно ЦЕЛ е брзо дејство алтернатива на токсични производи.Ние сме толку сигурни во квалитетот на нашите производи што ако не сте задоволни со купувањето во рок од 30 дена, ние ќе рефундирање на вашите пари.Нашата цел е да се направи индустриски масла за заштита и зачувување на ваши алатки, машини и опрема – заедно со нашата планета.Ние сме Ветеран сопственост, а направени во САД.Заштита и зачувување на вашиот лопати со најдобрите лубрикант на земјата.Прашина доказ.Ја намалува веројатноста од иритација при кастрење, сечење, или бричење.Без мирис.Нанесете неколку капки на вашата ножеви на секои неколку фризури, нека дојдат во контакт, а потоа ја избрише секоја солза од вишокот.Repels вода и влага.ДОЛГОТРАЈНИ : Држи ножеви поостри, подолго.Најдобар масло за вашиот blades.ЗА КОСА CLIPPERS, TRIMMERS И ЕЛЕКТРИЧНИ ЖИЛЕТИ : Ова лубрикант масло е наменета за губење на clippers, електрични жилети и брада trimmers.Домашно милениче безбедно.ЦЕЛТА на Косата Clippers & Електрични Жилети Смазка доаѓа во 1 мл шише со пригоден игла совет апликатори.Нашите производи се направени со нано-технологија, која работи на микроскопски ниво да се отстрани валкано и остатоци од подвижни делови и во исто време да се обезбеди екстремни заштита од триење и абење обезбедување продолжен живот за вашиот clippers.Подмачкува метал-да-металните контакти.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.